Informacje o firmie

Ceva należy do 10 największych firm weterynaryjnych ma świecie i jest jednym z liderów wzrostu (nieraz w tempie dwucyfrowym!). Dążymy do innowacji, a nasza wizja wykracza daleko poza samo zdrowie zwierząt.

Ponad 75% wszystkich pojawiających się obecnie chorób zakaźnych człowieka pochodzi od zwierząt. Jest to jeden z czynników, które wręcz zobowiązują nas do szukania ciągłych innowacji i stoją u podstaw naszej wizji. Ceva zaangażowana jest w walkę z rozprzestrzenianiem się chorób odzwierzęcych (zoonoz) - między innymi ptasiej grypy, brucelozy czy gorączki Q.

W Ceva zrzeszamy wszystkie profesje farmacji weterynaryjnej, począwszy od badań i rozwoju, poprzez produkcję i kontrolę jakości, na sprzedaży skończywszy. Interesują nas różnorodne pola terapeutyczne: szczepionki dla drobiu i trzody chlewnej, antybiotykoterapia, kontrola reprodukcji i rozrodu, układ nerwowy oraz behawior zwierząt towarzyszących, kardiologia i inne. Nadrzędnym celem firmy jest dostarczenie lekarzom produktów najwyższej jakości, odkrywanie innowacyjnych substancji czynnych oraz pozyskiwanie zaufania klientów na całym świecie. Pozwoliło to nam na zajęcie jednej z czołowych pozycji wśród weterynaryjnych firm farmaceutycznych.

Działamy na całym świecie - bezpośrednio w 42 krajach, a pośrednio w ponad 110. Ponadto prowadzimy badania w 13 centrach R&D, produkujemy w 21 zakładach i zatrudniamy łącznie ponad 3500 osób! Łączymy zyskowność z długofalowym wzrostem uwzględniając przy tym odpowiedzialność społeczną i angażując się w wiele akcji dobroczynnych i programów wsparcia.

Podążając za naszą wizją oferujemy produkty i wiedzę różnorodnym partnerom. Od Ugandy, gdzie pracujemy z małymi gospodarstwami, aby stłumić śpiączkę afrykańską u źródła (The Stamp Out Sleeping sickness - SOS), aż po Wielką Brytanię i USA, gdzie przekazujemy obroże Adaptil® dla psów trafiających do schronisk, aby zmniejszyć ich stres.

Powróć na górę