Badania i produkcja

Innowacyjność jest dla nas podstawą, jeśli zaś chodzi o produkcję, myślimy i działamy "glokalnie". We wszystkich zakładach stosujemy te same najwyższe standardy jakości i dostarczamy je naszym klientom, gdziekolwiek się znajdują.

Potrzeba znalezienia utalentowanych naukowców, szczególnie w obecnych czasach, nie zna granic. Jesteśmy więc dumni, że udało nam się zbudować prawdziwie globalną sieć zespołów zajmujących się Badaniami i Rozwojem (R&D) - poprzez współpracę stale wkraczają one na nowe obszary w świecie nauki.

Nasze ośrodki badawcze zajmujące się farmaceutykami mieszczą się w Libourne i Laval (Francja), Paulínia (Brazylia) oraz Cavriago (Włochy). Oprócz tego mamy centra rozwoju produktów biologicznych w Kansas City (USA), Cuernavaca (Meksyk), Campinas (Brazylia), a także w Budapeszcie (Węgry), Tokio (Japonia), Pekinie (Chiny) oraz w Buenos Aires (Argentyna).

Zdecentralizowana struktura daje każdemu z zespołów wolność w rozwijaniu pomysłów. Nasi eksperci spotykają się regularnie, aby dzielić się wiedzą - nie tylko pomiędzy sobą, ale także z instytucjami, uniwersytetami oraz zewnętrznymi grupami badawczymi, które mają znaczący wkład w nasze programy R&D.

Pracownicy zajmujący się badaniami i rozwojem współpracują blisko z zespołami odpowiedzialnymi za produkcję, aby zapewnić sprawne przejście od konceptu do etapu produkcji. Ceva posiada 4 główne oraz 19 lokalnych zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w różnych częściach globu.

Ponieważ jesteśmy obecni w tak wielu miejscach na świecie, mamy możliwości adaptacji naszych produktów i usług do lokalnych potrzeb.

Mamy świadomość, że użytkownicy naszych produktów codziennie mierzą się z różnymi wyzwaniami w trosce o zwierzęta, które są pod ich opieką. To dlatego wspólnie staramy się znaleźć dedykowane im rozwiązania, dla każdego kraju i każdego gospodarstwa.

Powróć na górę