Biznes a partnerstwo naukowe

Ceva prowadzi współpracę z rozbudowaną siecią biznesowych i naukowych instytucji na całym świecie. Poprzez rozwijanie partnerstwa z uniwersytetami, instytutami, prywatnymi i publicznymi ośrodkami badawczymi, Ceva jest nie tylko w stanie nadążyć za najnowszymi...

Ceva prowadzi współpracę z rozbudowaną siecią biznesowych i naukowych instytucji na całym świecie. Poprzez rozwijanie partnerstwa z uniwersytetami, instytutami, prywatnymi i publicznymi ośrodkami badawczymi, Ceva jest nie tylko w stanie nadążyć za najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie badań naukowych, ale także poszerzać wiedzę naukową z różnych dziedzin.

Nie wierzymy, by ktoś miał monopol na wiedzę. Obecnie w celu znalezienia najlepszych rozwiązań, musimy przyglądać się całemu światu w celu znalezienia prawdziwych enklaw doskonałości. Z tego powodu badania własne Ceva dostępne są na całym świecie. Poza tym zdajemy sobie sprawę, że alianse strategiczne z partnerami zewnętrznymi są niezbędne do stymulowania i uzupełniania naszych własnych prac badawczo-rozwojowych.

Dobrym przykładem korzyści płynących ze współpracy z instytucjami naukowymi jest opracowanie przez Ceva nowej szczepionki przeciwko gorączce Q. Dzięki poparciu Francuskiego Instytutu Narodowego Badań Naukowych (INRA) oraz Szkoły Weterynaryjnej w Nantes, Ceva stworzyła nową szczepionkę przeciwko gorączce Q, będącej jedną z głównych rozwijających się zoonoz w Europie.

Taki sposób prowadzenia biznesu oraz partnerstwa naukowego daje Ceva nieocenioną możliwość współpracy z czołowymi specjalistami różnych dziedzin, a przez to pozwala na ciągłe doskonalenie umiejętności i zdobywanie doświadczenia, niezbędnych w celu opracowywania najlepszych produktów dla naszych klientów.

Dyrektor Generalny Ceva, Marc Prikazsky, określił naukowców mianem "nowych przedsiębiorców świata". Jeżeli masz pomysł na biznes lub badanie naukowe, który chciałbyś rozwijać we współpracy z nami, prosimy o kontakt pod adresem: contact@ceva.com

Powróć na górę