Epidemia Covid-19

Wiadomość od Ceva Santé Animale

Szanowni Państwo,

Wspólnie stajemy w obliczu niezwykłej sytuacji, w której świat przechodzi w stan izolacji, aby zmierzyć się z bardzo realnym zagrożeniem ze strony Covid-19.

Chciałbym zapewnić Państwa, że Ceva podejmuje wszelkie niezbędne kroki, aby w pierwszej kolejności zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom (i zapewnić, że nie będą oni narażać innych osób), a zarazem zabezpieczyć dostawy naszych produktów, sprzętu i usług niezbędnych do funkcjonowania Państwa działalności.

Jako że nie jest moją intencją powielanie wszechobecnych komunikatów związanych z Covid-19, chciałbym jedynie zapewnić, że Ceva zrobi wszystko, co w naszej mocy, aby wspierać Państwa, naszych najbardziej cenionych klientów.

Pracownicy naszego łańcucha dostaw z pełnym zaangażowaniem zarządzają naszymi zasobami oraz dostawami i wysyłkami z naszych obiektów. Dzięki solidnemu planowaniu stanu zapasów, aktualna sytuacja nie ma obecnie wpływu na dostępność produktów.

Zespoły Ceva w poszczególnych krajach kontaktują się z naszymi klientami w celu opracowania najlepszego planu wspierania ciągłości dostaw. Oczywiście będziemy Państwa informować o ewentualnych zmianach sytuacji w tych dynamicznie zmieniających się okolicznościach.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek bardziej szczegółowe pytania, proszę o kierowanie ich do miejscowych przedstawicieli Ceva, lub w razie konieczności pod adres: corporate.communication@ceva.com.

 

Bon courage,

Gabriel Rshaid

Group Operations Director

Powróć na górę