Mintavevõ technikus

Wyślij aplikację

Siedziba: HU - Budapest

Rodzaj pracy : Minőségirányítás
Forma zatrudnienia : Munkakör
Dyspozycyjność : 25/02/2021

Job description

Ceva a világ 5. legnagyobb, független állategészségügyi cégcsoportja, amely állategészségügyi termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentõs piaci részesedéssel az összes kontinensen.

Ceva-Phylaxia Zrt., évszázados múltú, a Ceva csoport legjelentõsebb, budapesti biológiai telephelye. Új munkatársat keresünk, hogy csatlakozzon jó nevû, elismert és felkészült, ugyanakkor fiatalos csapatunkhoz.

Mintavevõ technikus munkakörbe

Feladatok:

Környezethigiénés minták vétele és eljuttatása a vizsgáló laborokhoz
Üzemi vizek mintázása a mintavételezési programnak megfelelõen, és eljuttatása a vizsgáló laborokhoz
Egyéb termelési minták vétele (alapanyag/gyártásközi/késztermék), és eljuttatása a vizsgáló laborokhoz
Üzemi környezethigiénés validálásokban való aktív részvétel
Aktív számítógépes adminisztrálás

Elvárások:

Minimum középfokú végzettség
Mintavételi és/vagy laboratóriumi gyakorlat
Általános higiénés alapismeretek megléte, gyógyszeripari elõny
Pontosság, megbízhatóság
Csapatban való munkavégzésre való alkalmasság
Aktív, magabiztos számítógép felhasználói ismeretek (MS Office; LIMS ismerete elõny)

Amit kínálunk:

A Ceva egyike a világ legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalatának
Lehetõség új módszerek elsajátítására és használatára
Kiemelkedõ béren kívüli juttatási csomagot kínálunk:
cafeteria
étkezési hozzájárulás ? meleg reggelivel és ebéddel várjuk kollégáinkat
sportolási lehetõség
Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
Ingyenes parkolási lehetõség, cégünk parkolóiban
Multinacionális háttért

Powróć na górę