Biológiai statisztikus

Wyślij aplikację

Siedziba: HU - Budapest

Rodzaj pracy : Fejlesztés
Forma zatrudnienia : Munkakör
Dyspozycyjność : 14/09/2020

Job description

A Ceva-Phlyaxia Oltóanyagtermelő Zrt. Kutatás-Fejlesztési Igazgatóságához keresünk statisztikust budapesti munkavégzéssel.

munkakörben

Feladatok:

Kommunikáció a vállalat klinikai és analitikai kutatóival, a kutatási problémák megértése, a megfelelő statisztikai módszerek kiválasztása és alkalmazása
Statisztikai szakértői tanácsadás kutatóink számára a Ceva bármely kutatási központjában világszerte
Részvétel klinikai és analitikai vizsgálatok tervezésében
Statisztikai elemzések elvégzése Stata és/vagy R szoftverekkel
Statisztikai tervek és riportok írása
Nagy mennyiség? biológiai adat feldolgozása és elemzése, részvétel minőségellenőrzési rendszerek kidolgozásában

Elvárások:

MS/MA matematikából, statisztikából vagy biostatisztikából, vagy erős alkalmazott statisztikai háttér
Bármely statisztikai szoftver programozási szint? ismerete
Tárgyalási szint? angol nyelvtudás, írásban és szóban

Előnyt jelent:

Gyógyszeriparban szerzett statisztikai (klinikai és nem-klinikai) munkatapasztalat
Munkatapasztalat Stata, R és SAS statisztikai szoftverekkel
Tapasztalat adatbázisok kezelésében
Önállóság munkavégzésben

Amit kínálunk:

A Ceva egyike a világ leggyorsabban gyarapodó állategészségügyi vállalatának
Nemzetközi vállalati környezet, 13 kutatás-fejlesztési központtal világszerte
Sokféle statisztikai alkalmazási terület, lehetőség új módszerek elsajátítására és használatára
Szakmai fejlődés támogatása nemzetközi konferenciákon, tanfolyamokon való részvétellel
Versenyképes fizetés

Powróć na górę